Harun Tekin: Takımı bu duruma biz getirdik, biz çıkaracağız

Fenerbahçe'nin kalecisi Harun Tekin, Spor Toto Süper Lig'de içinde bulundukları durumun kabul edilebilir olmadığını belirterek, takımı oyuncular olarak kendilerinin bu duruma getirdiğini, düzeltmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

AA 05 Aralık 2018 Çarşamba - 12:18

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi  basın mensuplarına konuşan Harun, UEFA Avrupa Ligi'nde gruptan çıkmalarına rağmen  Süper Lig'de istedikleri durum olmadıklarını belirterek, şunları kaydetti:
 
"İçinde bulunduğumuz durum kabul edilebilir değil. Oyuncular olarak  bundan çok rahatsız oluyoruz. Takımı bu duruma oyuncular olarak biz soktuk ve bu  durumdan çıkmak için elimizden geleni yapacağız."
 
Kurtardığı penaltı atışlarıyla ilgili de konuşan 29 yaşındaki file  bekçisi, "Penaltı atışlarında özel sırrım yok. Rakipleri izliyorum ve biraz da  hislerimi kullanıyorum." diye konuştu.
 
Harun Tekin, A Milli Futbol Takımı'na son zamanlarda çağrılmaması  konusunda ise "Üzülüyorum. Milli takıma hizmet etmek istiyorum. Karar veren ben  değilim ama ben orayı hak ediyorum. Bu bireysel performansla alakalı. Tabii şu  anda Fenerbahçe'ye yakışmayacak durumdayız." değerlendirmesinde bulundu.
 
Fenerbahçe'nin çok büyük bir camia olduğunu dile getiren Harun, "Her  zaman şampiyonluğa oynamalıyız. Maçlarda bana çok iş düşüyor bana ama bundan  şikayetçi değilim. Takıma en fazla katkıyı vermek istiyorum. Her maç çok önemli.  İlk yarının son 3 maçını da kazanmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.
 
Sarı-lacivertli kaleci, taraftarlara çok mahcup olduklarını  vurgulayarak, "Son maçta da inanılmaz bir destek verdiler. Onlara layık olmaya  çalışacağız. Onları mutlu etmek için elimizde geleni yapacağız." diyerek  sözlerini tamamladı.
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür