İlk hedef ligin zirvesi!

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, adım adım liderliğe yükseleceklerine emin:

ALİ CAN 15 Şubat 2018 Perşembe - 2:20 | Son Güncelleme : 15 02 2018 - 2:19

“Başakşehir galibiyetiyle tüm dengeleri değiştirdik. Artık daha net hesaplar yapabiliyoruz. İkinci yarının ortalarına doğru arzuladığımız pozisyonda olacağız.”

F.BAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman, zirveye yükselmek için aceleci davranmadıklarını söyledi. Belirledikleri hedef doğrultusunda ilerledikleri takdirde 2. yarının ortalarına doğru istedikleri konuma geleceklerini belirten deneyimli teknik adam, önlerindeki 2 lig maçının önemine vurgu yaptı.
 
MEDİPOL Başakşehir’i devirip, lig yarışına farklı bir boyut kazandırdıklarını ve rakiplere önemli bir mesaj verdiklerinin de altını çizen Kocaman, şunları söyledi:
 
‘2 MAÇ ÇOK ÖNEMLİ’
 
“LİGDEKİ çekişmeyle ilgili olarak öngörülerimiz elbette var. Bunlarda haklı çıkmak tabii ki çok güzel. Biz sistemimize sadık kaldığımız sürece hedeflediğimiz noktalara geleceğimize inanıyoruz. Yeter ki camiamız bize güvensin, bizi desteklesin. Son hafta aldığımız sonuçla dengeleri değiştirdiğimiz bir gerçek. Artık daha net hesaplar yapabiliyoruz.

LİGİN ilk yarısındaki gidişata baktığımız zaman, önümüzün açık olduğunu düşünüyoruz. Alanya ve Beşiktaş karşılaşmalarından 6 puan çıkarırsak daha da iddialı bir konuma geleceğiz. Elbette ilk hedefimiz zirve. ‘Şampiyonluk’ kelimesini de 2. yarının ortalarına doğru daha yüksek sesle dillendirebiliriz.”