İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Chilcott'tan Ali Koç'a ziyaret

İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'u ziyaret etti.

19 Temmuz 2018 Perşembe - 19:33 | Son Güncelleme : 19 07 2018 - 21:39

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Chilcott'un 19.07 Dünya  Fenerbahçeliler Günü'nde Fenerbahçe taraftarı olduğunu duyurduğu belirtildi.
 
Ali Koç'u makamında ziyaret eden Chilcott'a üstünde isminin yazılı  olduğu iki adet Fenerbahçe forması hediye edildiği kaydedildi.
 
Ziyareti FB TV'ye değerlendiren İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi,  "Bugün Fenerbahçeliler açısından çok önemli bir gün ve bu anlamda çok şanslıyım.  Buradan tüm Türkiye'ye bir açıklama yapmak istiyorum: Ben artık Fenerbahçe’yi  tutuyorum. Maçları izlemeyi dört gözle bekliyorum. Birleşik Krallık Ankara  Büyükelçisi olarak Fenerbahçe taraftarı olduğum için onur ve gurur duyuyorum. Çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.
 
Ali Koç ise büyükelçiyi maçlara davet ederek, "İnşallah Fenerbahçe’yi  güzel günlerde beraber seyredeceğiz. Milyonlarca Fenerbahçe taraftarına bir  Fenerbahçeli daha eklendi ve bu da çok güzel bir günde oldu. Sayın Büyükelçiye  geldiği günden bu yana hangi takımı tuttuğu soruluyordu, o da açıklayacağını  ifade etmişti. O gün böyle özel bir güne nasip oldu. Gurur duyuyoruz ve çok  mutluyuz. İnşallah önümüzdeki sezon birlikte güzel maçlar seyredeceğiz."  değerlendirmesinde bulundu.
 
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür