İsmail Kartal: 'Hep birilikte bunun üstesinden geleceğiz'

GAZİANTEPSPOR teknik direktörü İsmail Kartal, sahasında Akhisar Belediyespor'a 2-1 mağlup oldukları maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi. İsmail Kartal, maçı değerlendirirken şöyle dedi:

04 Aralık 2016 Pazar - 18:52

"Her iki takımda da iki devrede dengeli bir oyun vardı. Bir kurtarılan penaltı, takımın biraz moral ve motivasyonunu yükseltti sonra attığımız bir golle öne geçtik. İkinci yarı istemediğimiz bir şekilde geriye fazla yaslandık. Rakiple bir, iki pozisyona girdik. 2-0 öne geçebilirdik. Bu manzara birkaç haftadır maalesef var. Bu şekilde kırılma anlarında biz kırılıyoruz. Oyuncularımızın kendi aralarında bir iletişim eksikliğinden dolayı gol yiyoruz ve mağlup oluyoruz. Ben oyuncularıma güveniyorum. Sezon başından bu yana zorluklarla mücadele ediyoruz, hep birlikte bunun üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Akhisar takımını tebrik ediyorum, önümüze bakacağız."
 
TOLUNAY KAFKAS: "HAK ETTİK"
 
Akhisar Belediyespor teknik direktörü Tolunay Kafkas ise hak ettikleri bir karşılaşmayı kazandıklarını ifade ederken şunları söyledi:
 
"Çok hak ettiğimiz bir maçı kazandığımızı düşünüyorum. Sahanın zemini oldukça kötü. Biz duran topta bir gol kazırdık. İkinci yarıda çok baskılı oynadık. Takım her geçen gün gelişiyor. Ben oyunculara, oyuncular da bana alışıyor. Çok çalışmanın, çok şans getireceğini düşünüyorum. Önümüzde 3 maç var, ikinci yarı takviyeler yapıp yolumuza devam edeceğiz."
 

Tüm Fikstür