Karabükspor "10 numara" peşinde

Tankut: "Birçok oyuncu takibimizde ve daha net bir karar veremedik. İyi bir 10 numara almak istiyoruz"

20 Temmuz 2017 Perşembe - 18:46

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci etap kampı  için Slovenya'da bulunan Kardemir Karabükspor, hazırlıklarını yaptığı antrenmanla  sürdürdü.
 
 Kulüpten yapılan açıklamada, Teknik Direktör Erkan Sözeri yönetiminde  Maribor kentinde kalınan otelin yakınındaki ormanda futbolcuların yürüyüş yaptığı  belirtildi.
 
 Otelin tesislerinde bütün oyuncuların katılımıyla yapılan antrenmanda  ise ısınma hareketlerinin ardından gruplar halinde koşu ve şut çalışması  gerçekleştiği kaydedildi.
 
Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, yaptığı açıklamada, geçen sezonki  kadrolarını bozmadıklarını ve oturmuş bir yapıya sahip olduklarını bildirdi.
 
Transfer çalışmaları hakkında bilgiler veren Tankut, "Slovenya'da kamp  çalışmalarımız iyi gidiyor. Kazasız belasız bitirmek istiyoruz. Burada  yapacağımız hazırlık maçlarında takımı yakından göreceğiz. 10 numara transferi  için çalışmalarımız devam ediyor. Maliyetler çok yüksek. İstediğimiz futbolcuyu  istediğimiz rakamlara getirmek için büyük uğraş veriyoruz. Yaklaşık 3 aydır bu  konuda çalışıyoruz. Birçok oyuncu takibimizde ve daha net bir karar veremedik.  İyi bir 10 numara almak istiyoruz. Bu sezon ligin çok zorlu olacağını biliyoruz."  ifadelerini kullandı.
 

Tüm Fikstür