Karabükspor'da kamp yeri değiştirildi

Kaldığı otelin sahasını beğenmeyen Kardemir Karabükspor, Avusturya'ya geçti

21 Temmuz 2017 Cuma - 22:00

İkinci etap kampı için Slovenya'da bulunan Kardemir  Karabükspor, kaldığı otelin sahasının iyi olmadığı gerekesiyle Avusturya'ya  geçti.
 
Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  Slovenya'nın Maribor kentine ikinci etap kampı için 4 gün önce geldiklerini ve  çalışmalara Teknik Direktör Erkan Sözeri yönetiminde başladıklarını söyledi.
 
Antrenmanları kaldıkları otelin spor tesislerinde yaptıklarını ifade  eden Gül, "Ancak sahanın zemininde ve sulama sisteminde sıkıntılar yaşadık.  Sahanın kötü olmasından dolayı oyuncuların sakatlanma riski vardı. Bunu göze  alamadık ve kamp yerini değiştirdik. Avusturya'nın Bad Radkersburg kasabasına  geçtik. Burada daha uygun spor alanları bulunan bir otele yerleştik. Kalan 10 gün  burada çalışacağız. Slovenya'daki hazırlık maçları programımızda bir değişiklik  olmadı." diye konuştu.
 
İlk etap kampını Bolu'da yapan Kardemir Karabükspor, ikinci etap kampı  için 18 Temmuz'da Slovenya'nın Maribor kentine 27 kişilik futbolcu kafilesiyle  gitmişti.
 

Tüm Fikstür