Kayserispor 'takas' düşünmüyor

Kulüp Başkanı Bedir: "Başka kulüplerin kendi takımlarından göndermek istediği oyuncularla takas konusu hiç aklımızdan geçmeyen bir durumdur"

20 Haziran 2017 Salı - 19:26

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, transferde takas  konusunun gündemlerinde olmadığını belirtti.
 
 Bedir, yazılı açıklamasında, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini,  28 Haziran'da toplanacak takımı eksiksiz oluşturmayı amaçladıklarını aktardı.
 
 Transferi en kısa sürede, en fazla sayıda ve gücü  oranında üst düzey  oyuncularla gerçekleştiren takımlardan birisinin de Kayserispor olacağını ifade  eden Bedir, 1 hafta içinde bekledikleri gelişmelerin, hedefledikleri takımı  oluşturmak konusunda kendilerini umutlandırdığını vurguladı.
 
 Sözleşmesi bulunan ve yeni sezonda da devam etme kararı verdikleri  futbolcuları bırakma niyetinde olmadıklarına dikkati çeken Bedir, şunları  kaydetti:
 
    "Hele hele başka kulüplerin kendi takımlarından göndermek istediği  oyuncularla takas konusu hiç aklımızdan geçmeyen bir durumdur. Sözleşmesi devam  eden hiçbir oyuncumuzla ilgili bize ulaşan resmi ya da gayriresmi bir transfer  teklifi söz konusu olmayıp futbolcular ve bizim diğer takımlarla görüştüğümüz,  anlaştığımız haberleri tamamen hayal ürünüdür, itibar edilmemesi gerekir. Şeffaf  ve paylaşımcı  yönetim anlayışımız gereği, önümüzdeki günlerde oluşabilecek  gelişmeler hakkında da en seri şekilde kamuoyu bilgilendirilecektir."
 

Tüm Fikstür