Kocaelispor'da 'Efsane geri dönüyor' kampanyasına 33 bin TL!

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Kocaelispor için "Efsane Geri Dönüyor" sloganıyla başlatılan 3 ay süreli kampanyada, 29 günlük sürede 33 bin 778 lira yardım toplandı.

10 Eylül 2018 Pazartesi - 13:17

(AA)
 
Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada, Vali Hüseyin Aksoy  öncülüğünde siyasiler, oda başkanları, Kocaelispor kulüp başkanı ve yönetim  kurulu üyeleri, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve basın  mensuplarının katılımıyla Kocaelispor için "Efsane Geri Dönüyor" isimli yardım  kampanyası başlatıldığı hatırlatıldı.
 
Komite kurulup Ziraat Bankası E-5 İzmit Şubesi'nde TR 16 0001 0024  2440 1764 0250 39 İBAN numaralı hesap açılarak, kamuoyuyla paylaşıldığı ve her  kesimden destek talep edildiği aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
 
"Yardım kampanyası için açılan hesapta 10 Eylül itibarıyla 33 bin 778  lira yardım toplanmıştır. Bu yardımlar Kocaelispor Kulübü'ne çok önemli katkılar  sağlayacaktır. İnanıyor ve biliyoruz ki taşın altına elini koymaktan çekinmeyen  değerli Kocaeliler, 'az' ve 'çok' demeden 3 ay sürecek 'Efsane Geri Dönüyor'  yardım kampanyasına destek vermeye devam edeceklerdir. Kampanyanın başladığı 13  Ağustos tarihinden bu güne destekte bulunan değerli Kocaelililerin her bireyine,  vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, devam eden kampanyamıza  destek ve katkılarınızı bekliyoruz."
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür