Korkmaz'dan galibiyet yorumu! "Beşiktaş'ı yenmek..."

Beşiktaş'ı deplasmanda 3-2 yenen Antalyaspor'un teknik direktörü Bülent Korkmaz, maçın ardından konuştu. Oyuncularını kutlayan Korkmaz, "Gerçekten ortaya karakter koydular. Beşiktaş'ı burada yenmek imkansız gibi bir şey."

27 Ağustos 2018 Pazartesi - 0:25 | Son Güncelleme : 27 08 2018 - 0:46

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz,  yaşadıkları olumsuzluklara rağmen Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'a karşı önemli  bir galibiyet aldıklarını söyledi.
 
Korkmaz, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, oyuncuların  büyük bir mücadele verdiğini belirterek, "Bütün olumsuzluklara rağmen, transferin  olmaması, sakat ve cezalı oyuncuların bulunmasına rağmen, bir takımın burada  çıkıp kazanması çok önemli." dedi.
 
Takımda bu sezon ilk kez oynayan oyuncuların bulunduğunu ayrıca uzun  süreli sakatlıktan dönen isimlerin görev aldığını vurgulayan Korkmaz,  "Kazanmasalardı da aynısını söyleyecektim. Böyle oyunculara sahip olduğum için  çok mutluyum. Bu kadar sorunlara rağmen bir insanın mutlu olması düşündürücü."  ifadelerini kullandı.
 
Antalyaspor olarak hedeflerinin ne olduğu yönündeki soru üzerine  Korkmaz, "Mücadele edip ayakta kalabilmek. Bizler bunu yapıyoruz. İnşallah bütün  Antalya halkı buna sahip çıkar." değerlendirmesinde bulundu.
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür