Levent Şahin: "Biz bu işi bırakmayacağız"

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Şahin, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Galatasaray'a 4-0 yenildikleri maçın ikinci yarısının sıkıntılı geçtiğini söyledi.

03 Nisan 2017 Pazartesi - 23:46

Müsabaka sonrası gerçekleştirilen basın toplantısında açıklamada  bulunan Levent Şahin, ilk golü yiyene kadar oyun anlayışı ve düzeninin  istedikleri gibi olduğunu dile getirerek, "İlk yarı, 1-0 geride de olsak  istediğimiz bir oyun anlayışıyla tamamlandı. İkinci devre 12 dakika içinde 3 gol  olunca, tüm oyun anlayışımız bozuldu." diye konuştu.
 
Maçı 4-0 kaybetmelerine rağmen oynamak isteyen ve reaksiyon veren bir  oyuncu grubu olduğunu anlatan Şahin, "Ligde kalan süreç çok önemli. Önümüzde 8  maç var. Matematiksel olarak ligde kalma iddiamız olduğu sürece, biz bu işi  bırakmayacağız." değerlendirmesinde bulundu.
 
Şahin, A Milli Futbol Takımı'nda yardımcı antrenör olarak çalışmasının  eleştirildiği yönündeki soru üzerine, "Benim olmadığım dönemde, takımda beraber  çalıştığım arkadaşlarım var. Oyuncularım, bana duydukları kadar onlara da saygı  duyuyorlar. Herkes işini yapıyor. Bu sonuçla alakası olduğunu düşünmüyorum."  ifadelerini kullandı.
 
  
 

Tüm Fikstür