Lütfü Özel İlhan Cavcav’ı mezarında ters döndürdünüz
13 Mayıs 2018 Pazar


CUMHURİYETLE yaşıt koca kulüp, G.Birliği küme düştü. Hem de İlhan Cavcav sezonunda. Hani, takım, oyun, futbol üzerinden değerlendirilecek bir tarafı olsa, “Ne yapalım, olmadı, tutmadı” diyeceğiz de yok öyle bir şey! G.Birliği yönetenleri başta olmak üzere elbirliği ile düşürüldü. 
 
İLHAN ağabey gittikten sonra tantana hiç bitmedi! Ümit Özat geldi, üç haftada panik oldular, Mesut Bakkal’a verdiler takımı. O olmadı tekrar Ümit Hoca’ya döndüler. Kör topal giderlerken yönetim kendi içinde kaynadı! Açıkça kulübün menajerler vasıtasıyla soyulduğu iddia edildi. 
 
ABUK SUBUK TRANSFER
 
Bir grup ayrıldı. İnanılmaz rakamlara abuk subuk futbolcuların getirildiği gazetelere düştü.
 
SABAHA kadar kumar dedikoduları, başkanın atlardan başka bir şey görmediği spekülasyonları ve nihayet, parasıyla övünen Gençler’de kasanın tamtakır hale geldiği sokağa düştü. Oyuncu rezaletlerinin en radikal yansıması da formasını atan utanmazla yaşandı. “G.Birliği küme mi düşecek?” diyordu hocası, buyursun!  
 
RAHMETLİ İlhan ağabeyi mezarında ters döndürdüler! “Ben ölsem bir yıla kalmaz kulübü batırırlar” sözü kayıtlarda! Çok ayıp ettiniz, çok!