22 Temmuz 2018 Pazar


TRABZON, maliyesiyle ilgili yapılan açıklamalarla olan bitenler arasında yaman çelişkileri net yaşıyor. Başkan Ağaoğlu samimi olduğu çok açık, net bilgiler verdi, veriyor. Arada gaza gelip tribün  mesajları da konuşuyor ama dert değil. Onun gibi birinin defterlerde olan biten neyse farkında olduğu çok açık. Asla “radikal” bir transfer yapmaları söz konusu değil. Olumlu bakarsak, işe yarayacak birilerini bulabilirler mi? Tabii ki! Kiralık/bonservisi elinde.. Şu ana kadar gerçekleşmemesi de sıkıntı değil. 
 
AMA merak etmeden de durulmuyor. Teknik direktör ‘varsa yoksa stoper’ diyor. Pat kanat oyuncusu gelmiş, Amiri! Nereden? İran’dan. Bir de stoper peşindeler, Hosseini! Onun pasaportunda sorun çıkmış gelebilir ama! Ondaki ayrıntı, o da İranlı. Başka İranlı isimler de dönüyor! Sorun; fazla bilen-tanıyan yok! Şu mudur; menajerler Trabzonspor’u yine kafalamış İranlı iteliyorlar! Yönetimde de bundan nemalananlar var, çanak tutuyorlar! Açık ifade edeyim, kiminle konuşsam bu mealde değerlendiriyor.
 
HOCA DA GİDER 
 
BENİM için çok değerli insanlardan oluşmuş bir kadro yönetim. Ama görünen fotoğraf sorduruyor! Bu devam ederse Ünal Hoca da gider! Skorlarla doğru orantılı Abdülkadir, Yusuf da değer kaybeder. Benfica teklifini mumla ararsınız ve lig süreciyle ilgili başka hikayelere tanıklık ederiz! Başkan Ağaoğlu’nun geçmişi eleştirerek yönetme süreci tamamlandı artık! İcraat lazım. Şu İranlılar konusu çok sevimsiz duruyor!