19 Ağustos 2014 Salı


ATLETİZM Federasyonu Başkanı IAAF’in Gamze Bulut’u takibe aldığına ilişkin habere karşı çıktı! O neden üstüne alındı ki? Kimse onu suçlamadı. Zürih bozgunu için dün kendi verdiği demece bakar mısınız; “En azından kimse bize ‘Doping yaptınız’ deme hakkını bulamayacak, elimizdeki ekibin sayısı, doping cezası alanlar ve sporu bırakanlar nedeniyle az. Doping yüzünden yaklaşık 20 sporcumuzun yok olması burada bizi mahcup etti.”
 
YANİ diyor ki Başkan, önceki başarıların altında doping vardı! Sonra da habere karşı çıkıyor! Aslında aynı saftayız, ayıran, o ne dediğinin farkında değil!
 
“Başarı istiyorsanız, ödülleri artırın” buyurmuş bir diğeri! Fazlası sporcuyu dejenere ediyor gerekçesiyle daha kısa bir süre önce azaltılmadı mı? Yuh! İnsaf! Gamze’yle, antrenörü de bir şeyler deme ihtiyacı hissetmiş! Gamze! Gamze! 
 
DOPİNG, CİNAYETE EŞDEĞER!
 
AĞZINDAN çıkanı kulağı duymayanlarla, boşa konuşanların yönettiği işlerden ne çıkar? Sanki onlar hiç ‘şaşmayan’, haberi yapan yalancı, kasıtlı! Siz dopingi 16 yaşına kadar indirin utanmadan, cinayetle eşdeğerdir, sonra da gürültü çıkararak yırtacağınızı sanın. Basın, siz cezalardan affedilesiniz diye kulis haberi yazarken iyi ama, değil mi?
 
MAALESEF başa döndük! Gerçekçi bir özeleştiriye ihtiyacınız var. Bir sefer de sesinizi kesip ne yapacağınıza çalışın!