Marsilya, Evra'yı takımdan uzaklaştırdı

Kulüp yönetimi, UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda Vitoria Guimaraes ile oynanan müsabaka öncesi bir taraftara saldırdığı gerekçesiyle futbolcu Evra'nın takımdan uzaklaştırıldığını duyurdu

04 Kasım 2017 Cumartesi - 1:35

Fransa 1. Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Olympique  Marsilya'da kulüp yönetiminin, futbolcu Patrice Evra'yı takımdan uzaklaştırdığı  bildirildi.
 
Atiker Konyaspor'un UEFA Avrupa Ligi I Grubu'ndaki rakiplerinden  Olympique Marsilya kulübünden yapılan yazılı açıklamada, Portekiz temsilcisi  Vitoria Guimaraes ile oynanan müsabaka öncesi Evra'nın bir taraftara saldırdığı  gerekçesiyle takımdan uzaklaştırıldığı ve disiplin cezası verilebileceği  belirtildi.
 
Açıklamada, Evra'nın bu davranışının kabul edilmez olduğu vurgulandı.
 
Olympique Marsilya, dün UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda Vitoria Guimaraes  ile karşılaşmıştı. Maç öncesi futbolcuların ısınma hareketleri yaptığı sırada  Evra, aleyhinde tezahürat yapan ve sahaya inen kendi takımının taraftarlardan  birinin yüzüne ayağıyla vurarak saldırmıştı. Evra, bu hareketi nedeniyle kırmızı  kart görmüştü.
 
Patrice Evra, sezon başından bu yana kötü performansından dolayı  taraftarların eleştirilerine maruz kalmıştı ve çok az forma şansı buluyordu.
 

Etiketler: Marsilya Evra Fransa
Tüm Fikstür