Medipol Başakşehir'den Göksel Gümüşdağ açıklaması!

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, taburcu olduğunu açıkladı.

13 Nisan 2020 Pazartesi - 13:17 | Son Güncelleme : 13 04 2020 - 13:49

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın açıklaması;
 
“21 gün boyunca devam eden tedavim süresince başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Sağlık Bakanımız olmak suretiyle, arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, bilgi almak için hastaneyi ve beni defalarca arayan aileme, dostlarıma, arkadaşlarıma, kendim ve eşim adına içten teşekkürlerimi sunarım.
 
Bu zor süreçte başta bizi tedavi eden doktorlarımız olmak üzere, Acıbadem Altunizade Hastanesindeki tüm çalışanlara şükranlarımı iletirim.
 
Yüce Allah’tan bu musibeti yeryüzünden tez zamanda kaldırmasını temenni eder, hastanelerde ve evlerde şifa bekleyen tüm insanlara acil şifalar dilerim.”
 
Kulüpler Birliği Vakfı'ndan Göksel Gümüşdağ için geçmiş olsun  mesajı
 
Kulüpler Birliği Vakfı, yeni tip koronavirüs  (Kovid-19) tedavisi gören İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel  Gümüşdağ için geçmiş olsun mesajı yayımladı. 
 
Vakfın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Eski başkanlarımızdan,  İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Sayın Göksel Gümüşdağ'ın, 21 gün  boyunca devam eden tedavisinin bugün tamamlandığını ve taburcu edildiğini  memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. Kendisine tüm futbol ailesi adına geçmiş olsun  dileklerimizi iletiriz." denildi. (AA)
 
 

Tüm Fikstür