Mehmet Altıparmak: Mücahit Albayrak ile anlaştık

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep, Ümraniyespor'dan Mücahit Albayrak ile prensipte anlaştı.

AA 07 Ocak 2019 Pazartesi - 11:02

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  ara transfer döneminde ligi bilen ve takıma doğrudan katkı sağlayacak isimlerle  kadro yapılarını güçlendirmek istediklerini söyledi.
 
Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Oğuz Ceylan, Uğur Arslan Kuru ve  İzlandalı Elmar Bjarnason'u kadrolarına kattıklarını ifade eden Altıparmak,  "Dördüncü transferimiz de bitmek üzere. Prensip anlaşmasına vardığımız Mücahit  Albayrak transferini de tamamladık, 1-2 gün içerisinde imza atılacak." dedi.
 
Transferlerin mevkisel olarak ihtiyaçlarının olduğu bölgelere  yapıldığını anlatan Altıparmak, "Bizim takım olarak ilk yarıda defansif yönde  zaaflarımız vardı. Bu da mevkisel eksikliğimizden kaynaklanıyordu. Şu ana kadar  yapılan tüm transferler de bu mevkilere yönelikti. Dolayısıyla ikinci yarıda  defansif anlamda sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Daha güçlü ve kendinden emin  bir takım görüntüsüne sahip olacağız." ifadelerini kullandı.
 
Altıparmak, 2 transfer daha gerçekleştirip ikinci yarıya hazır hale  geleceklerini belirterek, şunları kaydetti:
 
"İki oyuncu daha istiyoruz. Bunlar da forvet ve kanat oyuncusu olacak.  Bu anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ama artık transfer konusunda daha ince  eleyip sık dokumalıyız. Çünkü o alanlar çok önemli. Mevcutta iyi bir kadromuz  vardı. Artık onun üstüne alacağımız oyuncularla ikinci yarıda istediğimiz  oyunları yapabileceğiz."
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür