24 Nisan 2017 Pazartesi


NURİ Bilge Ceylan filmi tadında bir ilk yarı izledik. 21-31 arası 10 dakika G.Saray vardı sahada. Kalanı traş makamı! Koskoca Fener de ancak 44’te bir kez gelebildi rakip kaleye. Hesabı netti Dick hocanın... En etkili silahı olan Lens’i arkaya kaçırmak, sıkıntılı rakip defansı yarmak; Lens asistiyle Van Persie golü bulmak. 
 
DE SOUZA PERDEYİ İNDİRDİ
 
G.SARAY ise daha set oyunu istiyordu ve kısmen oynadı. Ancak mafiş! 2.yarı G.Saray epey hakimdi maça. Takım istiyor, arıyor, şut ve pozisyonlar da buluyordu. Ayrıca kanatlara inme kabiliyeti de yüksekti. Maç, Eren istiyordu; Tudor Bruma’yı (68) çıkarttı. 75’ten sonra eforu bitti takımın! Eren’e de kanat topu getiremez oldu. 
 
GÖZ göre göre hem takımın gidişatına çomak soktu, hem ihtiyacına yanıt veremedin bay Tudor! Acaba günün anlam ve önemine uygun, dünya güzeli evlatlarından birini oraya oturtsak daha mı kötü olurdu? F.Bahçe maçın sonuna kadar iyi savundu. Sonda da altın vuruşu yaptı. Kjaer-Skertel tandemi direndi, Volkan 2-3 kritik kurtarış yaptı; De Souza ise perdeyi indirdi. Kupada yarı final, ligde 3.lük, derbilerde yenilgisizlik.. Emekli bir Hollandalı için  kayısı! Onlar için en az 2 hedef daha var.. G.Saray ise barbekü partilerine devam etsin!