23 Ağustos 2017 Çarşamba


HARİKA bir ilk yarı... Oyuna oyun, sete set, savunmaya savunma, dirence direnç; hücuma karşılık! Başakşehir, 1-0 önde gittiği soyunma odasında ezilmemiş haliyle, 2. yarıya umutla çıktı. Çünkü çıkınında ‘bu yıl takımı adeta sembolize eden deneyim, özgüven vardı!’ Tarihi 45 dakika için yemeden atılacak tek gol, dünyaları değiştirecekti. Açıkçası orada olmak isterdim! Belki Emre, Clichy, Adebayor, Elia için sıradandı ama... Mahmut’u düşünsenize! Volkan’ı Visca’yı? Hayatlarının kariyer inşası bir 45 dakika ve bir gol sadece! Hayâl değil!
 
İLK 15-20 dakikası onlarındı maç! 2-1 öne geçerken oyunda da hakim, topta da mahir olduklarını kabul etmeli. 2-2 ile öyle böyle ümitlenmedik! Oyunu da aldık, bir gol lazımdı. Sonrasında ise, sonlardaysa... Bildiğin kalp krizi! 88’de Visca kaçırdı, 90’da Emre’nin frikiği direkte patladı! Olmadı yani. 
 
ASLANLAR GİBİYDİLER
 
DÜN gece olmadı; yarın olur. Koskoca bir teşekkür Medipol Başakşehir’e! Göksel Bey’den güvenlik görevlisine, Abdullah hocadan en yedeğine. 200’e yakın dakika aslanlar gibi top oynadılar. Büyük bir iş yaptılar, hepimizi heyecanlandırdılar. Sırada UEFA AVRUPA LİGİ ve en az 6 maç var! Bu takıma güven Türkiye.