11 Eylül 2017 Pazartesi


 
3 maçla abad etmediğim G.Saray’ı 1 maçla yerin dibine batıramam! Ancak ilk üç maçta görülen savunma arazları dün iyiden iyiye kendini gösterdi. Sıcak, zemin, nem vs. bunlar rakip için de var! İlk üç maçta da sonlara doğru defansında sıkıntılıydı G.Saray. Ezeli gol yeme yöntemi yan top meselesi Kayseri maçında bile orta yerde idi. 
 
ASLANLAR GİBİ
 
270 dakikanın ardından Antalya deplasmanı yan etkilerle de kuşkusuz zordu ancak mahir ayaklar hiç piyasaya çıkmadı. Belhanda, N’Diaye hiç besleyemedi ön tarafı. 3 haftanın yıldızı Tolga geçen seneki gibiydi; Selçuk da aynı. Fernando stoperlerin arasına çok girip, bekler de neredeyse hiç çıkamayınca mukadderat böyle oldu. 
 
GOMIS yine aç aslanlar gibiydi. Kendine gelen ve gelmesi muhtemel her topta saldırdı. Golün asistini yapan Gary, geçen seneki F.Bahçe’nin Lens’i oldu bu maçta ama o bile yetmedi! Ancak 97 dakikada 1 korner bile atamayan takım, santrforuna hangi konforu yaratabilir ki? Antalya ligin kadrosuna göre en kötü topunu oynayan takımı. Nasri, Vainqueur ve Menez gelince kaliteleri artar. Bu şekliyle Eto’o’ya teslimler! Hem saha içinde, hem saha dışında!