30 Ekim 2017 Pazartesi


BURSASPOR’A karşı oynadığı kumar tuttuğu için, G.Saray kamuoyu tarafından ‘güven telkin olunan’ teknik direktör Igor Tudor’un sıkı rakiplerle oynadığı zaman hocalık nosyonu sorgulanacaktır. Gomis yerine Eren’i almak, emekli memurların evde kendilerine iş icat etmelerinden başka bir şey değil örneğin. Sanki ilk yarı Eren’den daha hareketli Gomis’e top getirebildin de merkez santrfor Eren’e top indirecektin! Yapamadın. 
 
GOMIS’IN arkasında biri hareketli 5 merkez oyuncu ile kanada inemeyen bir anlayışla başladın oyuna. Yusuf önderliğinde, şartları gereği oynamaya ve kazanmaya ihtiyacı olan Trabzonspor’un önünde prese kurban oldun. Çıkamadın! Ne kanada ne 3.bölgeye top taşıyabildin! 
 
MAÇIN YILDIZI YUSUF
 
OLCAY suikastine rağmen 2. yarıda da anlayışını sürdüren Trabzon, rakibinin zaafı olan kenar toplarını da iyi çözmüş! Rıza hoca, G.Saray’ı nasıl durduracağını iyi bilen bir teknik adam. 10 haftada 7 puan kaybeden liderin 5’ini aynı hocaya kaybı tesadüf değil. Abdülkadir ile birlikte 27 milyon Euro teklif masada bulunan Yusuf, maçın yıldızıydı. Oynadı, oynattı; keyif kattı!
 
MAÇ Tudor’a yazar! Göreve geldiğinden beri Medipol Başakşehir ve 3 ezeli rakibine sadece 1 gol
atabilen Tudor’a... Maç ayrıca ‘fikstür avantajı yok’ diyenlere de yanıttır. Bal gibi de vardır!