02 Eylül 2018 Pazar


MAÇ önü çok heyecan vericiydi F.Bahçe için. Ali Koç’un oyuncuları otobüste inerken karşılaması, Hasan Ali’ye gösterdiği ilgi, maçın başında oyuncunun asisti, ilk 20 dakikadaki tribün destekli yoğun baskı... Hepsi kutlu bir galibiyet habercisiydi! Hatta öyle ki ilk yarı 1-0’lık galibiyetin içine gömülmüş bir Harun performansı.. Her şey muhteşemdi! Taa ki 30’lardan itibaren ‘orta saha şeffaflaşmasının’ gözle görülür hale gelmesine değin! Sonrası malum. 
 
HOCA, sportif direktör, başkan... Hepsiyle ilgili tonla laf söylenebilir. Oyuncular, transfer, takım kimyası vs... Elbette eleştireceğiz, daha da eleştirilecek! 
 
SONU FELAKET
 
COCU’NUN ilk 11 denemesine itirazım yok şahsen. Çünkü deneyecek. Denemek zorunda. Reyes’in orta  sahada konumlandırılması bize ‘hocanın bir bildiği vardır’ duygusu uyandırdı. Denemesi tutmadı, ısrarı mantıksızdı. Oyun sürekli Topal/Josef’ten biri diye bağırdı sarkastikçe! Hoca Reyes’te geç kaldı, sonu felaket oldu.
 
ANCAK bir de kazanan var... Takım kuruluşundan tut da oyuncu seçimlerine, hoca tercihinden rakip analizine Kayserispor çok takdir edilecek bir geceye imza attı. F.Bahçe yenildiği kadar Kayserispor da yendi; unutmamalı!