Mehmet Ayan İlk yarı 2 an, 2. yarı tastamam
15 Eylül 2018 Cumartesi


AN paranteziyle geçen ilk yarı! Trabzon maçının onbiri değişmiş ama anlayışı kalmış futbol yapısı! Oz(an) ile Sin(an) gücüyle ayakta kalınan bir 45 dakika! Sinan’ın top taşımaları, Ozan’ın yerinde müdahaleleri dışında, biraz Linnes ile sürgit gitmeyeceği çok belli olan sarı-kırmızılılar, ikinci yarıya da mahkum başladı. 4 dakikada 2 pozisyon buldu Kasımpaşa; hem de ilk yarıdakilerden daha net! 
 
BEYLİK laflara lüzum yok! Yılbaşına kadar 28 kişi bu oyuncular. Ozan da Sofian da Sinan da Eren de 3 kulvarda yürüyecekler! Fatih hocanın 11 tercihini eleştirebilir çoğu kişi. Haksız da denemez. Bu denli radikal kadro beklenmiyordu. Tabii rotasyon, tabii Moskova maçı, tabii cezalandırma, tabii sakatlık/ceza… 
 
BUNLAR aklımızdan geçerken Eren’in golü, başlayan yağmur, Gary ile 2 bulundu. Sonrası yağmurla coştu. İlk gol öncesi taç çizgisi kenarında İlhan Depe’nin Emre’ye yaptığı faul ve sonrasında gerilen havanın atmosferi hemen golü, eş zamanlı yağmuru ve sonunda da G.Saray’ı getirdi sahaya. 55 dakika uyuyan aslan enikonu uyandı. Gary 3. golünde şiir yazdı! Serdar da maçı bitirdi. 
 
ŞİMDİ gözler salı gününde… Ön taraftaki 6’lı seçimini merakla bekliyorken bir de arkadaki stoper tercihi gündemimiz oldu. E.Belözoğlu’na 16 yaşında  Devler Ligi’nde forma veren Terim’in, 18 yaş 6 aylık Ozan’a forma vermeyeceğini düşünmek saflık olur.