Mehmet Sepil: "En büyük hayalim Göztepe'yi..."

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, en büyük hayalinin takımını başarılı hale getirmek olduğunu söyledi.

11 Nisan 2018 Çarşamba - 19:55

Konak Belediyesi ile İzmir Araştırmaları Derneği'nin Güzelyalı Nazım  Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlediği "Efsane Göztepe'den, Günümüz İzmir  Futboluna Bakış" konulu panelde konuşan Sepil, Göztepe'nin bir yaşam biçimi  olduğunu belirtti.
 
Göztepe Kulübünü 4 yıl önce devraldığını anımsatan Sepil, "En büyük  hayalim takımı başarılı yapmaktı. Onu da başardım." diye konuştu.
 
Hedefleri konusunda bilgiler veren Başkan Sepil, sözlerini şöyle  sürdürdü:
 
"Göztepe'yi daha başarılı hale getirmek istiyoruz. Sadece maç kazanmak  gibi bir amacımız yok. Takımımızı daha iyi günlere taşıyacak altyapı tesislerini  hayata geçirmek istiyoruz. Torbalı'da 100 dönümün üzerinde arazi tahsis edildi,  bir ay içinde onun inşaatına başlayacağız. Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük  semt statlarından birinin inşaatı devam ediyor. En büyük hayalim o günleri  yaşamak."
 
"Kayıtsız şartsız takımımıza bağlıyız"
 
  Göztepelilerin kulüplerine gönülden bağlı olduğunu dile getiren Sepil,  "Bugün Göztepe'yi ayakta tutan budur. Kayıtsız şartsız takımımıza bağlıyız.  Göztepe bizim her şeyimiz, şimdi de böyle gelecekte de böyle olacak. Amatör lige  kadar düşmüş bir takımın binlerce seyircisi maça gitti ve o ruhla Göztepe'yi bu  hale getirdik. İnşallah arkamızdan diğer İzmir kulüpleri de aslanlar gibi  başarılı olup gelirler. En büyük isteğimiz bu." ifadelerini kullandı.
 
Sepil, takımlarının kuruluş tarihi olan 14 Haziran'ı çok farklı  kutlamayı hedeflediklerini, bunu sadece Göztepe'nin değil tüm İzmir'in önemli  günü haline getirmek istediklerini dile getirdi.
 
Efsane takımın oyuncularına plaket
 
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ise İzmir'in tanıtılmasında Göztepe   Kulübünün çok önemli bir yeri olduğunu belirtti.
 
Konuşmaların ardından Pekdaş, Mehmet Sepil ile 1968-1972 yılları  arasında efsane Göztepe takımının formasını giyen futbolculara plaket verdi.
 
Toplantıda Türker Atik tarafından bestelenen Göztepe marşı ilk kez  dinletildi.
 
Göztepe taraftarları, toplantının sonunda Sepil ile hatıra fotoğrafı  çektirdi.
 
  
 
 
 

Etiketler: Mehmet Sepil Göztepe
Tüm Fikstür