Mehmet Topal'dan Jailson yanıtı

Futbolcu Mehmet Topal, takıma yeni katılan Jailson ile ilgili soruya verdiği yanıtta "Jailson ilk maçına çıktı hafta sonu. Bence iyi bir performans gösterdi.

19 Eylül 2018 Çarşamba - 22:27

Futbolcu Mehmet Topal, takıma yeni katılan Jailson ile ilgili soruya  verdiği yanıtta "Jailson ilk maçına çıktı hafta sonu. Bence iyi bir performans  gösterdi. O da takıma faydalı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya  çalışıyor. Çok düzgün karaktere ve kişiliğe sahip. İnşallah Fenerbahçe'de uzun  yıllar kalır ve camiamıza büyük katkıları olur." ifadelerini kullandı.
 
Yarınki rakipleri Dinamo Zagreb'i değerlendiren Mehmet, "Dünya  ikincisi olmuş bir ülkenin ekol takımına karşı mücadele edeceğimizin  farkındayız." dedi.
 
Ligde sezona iyi başlayamadıklarını belirten Mehmet, şunları kaydetti:
 
"Puan kayıpları oldu ama son hafta aldığımız galibiyetle takımın öz  güveni, motivasyonu biraz daha yukarı çıktı, diyebilirim. Yeni ve çok kaliteli  oyunculara sahibiz. İster istemez ilk maçlarda uyum süreçleri olacaktır. Biz de  bu süreci en kısa seviyeye çekmeye çalıştık. Bunu da başarıyoruz. Umuyorum yarın  da hafta sonu oynadığımız Konyaspor maçının biraz daha üzerine koyup daha iyi bir  performans gösterebiliriz. Yarın iyi bir performans gösterip galip gelmek  istiyoruz."
 
Hırvatistan'a geldiklerinde, 2008'de oynadıkları milli maçın aklından  geçtiğini söyleyen Mehmet, Dinamo Zagreb'in çok yetenekli oyunculara sahip bir  takım olduğunu, bu nedenle onlardan daha çok koşup mücadele etmeleri gerektiğini  vurguladı.
 
Mehmet Topal, iyi bir takım olduklarını belirterek, "Hedefimiz gruptan  çıkabilmek. Lider çıkabilirsek de bu bizim için en büyük mutluluk olacaktır.  Umuyorum ki yarın iyi bir oyunla 3 puanı alan taraf oluruz." şeklinde konuştu.

Etiketler: UEFA Zagreb Fenerbahçe
Tüm Fikstür