Mesajlar yerini buldu

Fatih Terim, A.Gücü maçının öncesi ve sonrasında isteklerini hamleleri ile anlattı.

YALIMCAN SARPYEL 12 Ağustos 2018 Pazar - 2:00 | Son Güncelleme : 12 08 2018 - 1:55

Gomis, Belhanda ve Feghouli’yi kulübeye çekerek başta bu üçlü olmak üzere tüm takıma mesaj veren Terim, yönetimin de transferde adımlarını hızlandırması için kulübenin durumunu gözler önüne serdi.

A.GÜCÜ karşısında G.Saray sahadan 3-1’lik galibiyetle ayrılırken maçın skorundan çok Fatih Terim’in kadroda yaptığı değişiklikler öne çıktı... Akhisar Belediye ile oynanan Süper Kupa finalinde takımın ortaya koyduğu performans eleştiri yağmuruna tutulurken hedefte ise takımın en çok kazanan üç oyuncusu vardı... İmparator, önceki gün sahaya sürdüğü kadro ve yaptığı değişikliklerle birlikte sadece takıma değil tüm oyuncularına ve yönetimine de mesajlar verdi... 
 
1-A.GÜCÜ maçı kadrosunu görenler gözlerine inanamadı çünkü takımın iskeletini oluşturan üç oyuncu da kulübedeydi. Sezon öncesinde zam isteyerek ortalığı karıştıran Gomis’in yanı sıra Belhanda ve Feghouli de kenardaydı. Maçın ikinci yarısında Feghouli ve Belhanda’ya şans veren Terim bir yandan bu üçlünün kulağını çekti diğer taraftan da oyuna alarak bu takımın parçası olduklarını hatırlattı. 
 
İZİN MORALİ
 
2-AKHİSAR yenilgisi sonrasında deneyimli teknik adam, oyuncularına izin yolu ise mesajını iletmişti. Terim, A.Gücü maçı öncesinde oyuncularına izin vermeyerek cezayı keserken bu kez ise yine mesajını izin yolu ile verdi. A.Gücü galibiyetinin ardından Terim oyuncularına 2 gün izin vererek ödüllendirdi.
 
3-BAŞKENT deplasmanından bir mesaj da yönetime gitti... Özellikle Şampiyonlar Ligi için transferin gerekliliği bir kez daha ortaya çıktı. Yönetim hemen kolları sıvayarak transfer çalışmalarına hız verirken öncelikle 2 oyuncunun gönderilmesi üzerine planlar yapıldı. Fatih Terim’in kadroda düşünmediği Tolga Ciğerci ve Lionel Carole’e ise takım aranıyor... 

Etiketler:
Tüm Fikstür