Mesut Bakkal: 'Önemli olan ligde kalmaktı'

Kayserispor Teknik Direktörü Bakkal: "Önemli olan bizim için ligde kalmaktı, bunu başardık"

28 Mayıs 2017 Pazar - 19:20

Spor Toto Süper Lig'de evinde Kayserispor ile 2-2  berabere kalan Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Zoran Barisic, "Son  dakikalarda penaltının verilmediğini düşünüyorum." dedi. 
 
Barisic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı  açıklamada, karşılaşmaya iyi başladıklarını söyledi.
Maçın hemen başlarında Kayserispor'un çok ucuz bir gol attığını ifade  eden Barisic, "Daha önce iki oyuncu yerde yatarken, hakem oyunu durdurmuştu.  Bizim takımımızda Serdar Deliktaş yerde yatarken, hakem oyunu durdurmadı. Oyuncu  arkadaşlarımız durdular hakem oyunu durduracak diye. Fakat neticesinde çok ucuz  bir gol attı Kayserispor. Ardından oyun dengemizi kaybettik, ister istemez. Çünkü  bütün arkadaşlarımız sinirlendi. Kızgın bir şekilde oyuna devam etmek zorunda  kaldılar." diye konuştu.
 
İkinci yarıya çok dinamik, arzulu ve istekli başladıklarını aktaran  Barisic, şöyle konuştu:
 
"Gol fırsatlarımız da vardı neticesinde oyunu 1-1 beraberliğe  getirdik. Ancak golün hemen ardından çok erken bir süre içerisinde ikinci golü  gördük kalemizde. Oyuncu arkadaşlarım bugün bir artıya imza attı. Ciddi anlamda o  isteği, arzuyu gösterdiler 2-1'den sonra. Müthiş bir geri dönme tekrar gol bulma  arzusu vardı, neticesinde de golü bulduk. Yalnız bir pozisyon var son dakikalarda  tam göremedim, gidince bakacağım. Muhtemelen 'penaltı' diye tahmin ediyorum. Son  dakikalarda penaltının verilmediğini düşünüyorum."
 
 

Tüm Fikstür