Milli futbolcuya soruşturma!

Bundesliga ekibi Hamburg'da futbol yaşamını sürdüren Gökhan Töre hakkında Köln Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı

DHA 11 Mart 2012 Pazar - 19:15

Köln Başsavcısı Ulrich Bremer, 1. Futbol Ligi ekibi Hamburg'un Türk Milli futbolcusu Gökhan Töre hakkında otomobille yaptığı kaza sonrası kaza mahallinden kaçtığı gerekçesiyle soruşturma başlattığını açıkladı.

KİRALIK OTOMOBİLLE KAZA

Alman haftalık Focus dergisinde yer alan habere göre Gökhan Töre'nin 26 Mayıs 2010 tarihinde Köln yakınlarındaki otobanda kiraladığı bir otomobile kaza yaptığı, şarampola yuvarlanan otomobilden çıkan futbolcunun polisi beklemeden olay yerinden uzaklaştığı kaydedildi. Gökhan'ın kiraladığı 180 bin Euro değerindeki 420 PS gücündeki Aston Martin marka kiralık lüks otomobilli sürerken kontrolu kaybedip takla atarak şarampola yuvarlandığı ve kazadan sonra olay yerinden kaçtığı öne sürüldü.

18 AY SONA İHBAR TELEFONU

Kimliği belirlenmeyen bir kişinin kazadan 18 ay sonra geçtiğimiz yıl Kasım ayında telefeon ederek Gökhan Töre'nin ismini vermesiyle savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Menüsküs ameliyatı sonrası takımıyla antrenmanlara başlayan Gökhan Töre ve avukatı ise kaza ile ilgili kendilerine yöneltilen sorulara yanıt vermediler.

Etiketler: 0
Tüm Fikstür