Mircea Lucescu Almanya'da

A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, Türk oyuncuları izlemek için Almanya'ya gitti

14 Ocak 2018 Pazar - 14:42

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Almanya  1. Futbol Ligi'nde (Bundesliga) forma giyen Türk oyuncuları izlemek için  Almanya'ya gitti.
 
Dün oynanan Stuttgart-Hertha Berlin maçını izleyen Rumen teknik adamın  bugün de Borussia Dortmund-Wolfsburg ve Köln-Borussia Mönchengladbach  karşılaşmalarını izlemesi bekleniyor.
 
Mircea Lucescu'nun, ay-yıldızlı ekibin kadrosunda yer alan Türk  oyuncuların performanslarını canlı izlemek için bu programı hazırladığı  öğrenildi.
 
Lucescu'nun, Stuttgart-Hertha Berlin maçında, Ümit Milli Takım forması  giyen Berkay Özcan'ı izlediği, Borussia Dortmund-Wolfsburg mücadelesinde de Ömer  Toprak ve Yunus Mallı'yı takip edeceği bildirildi.
 
Berkay Özcan ile özel görüşme
 
Lucescu, Stuttgart forması giyen ve Ümit Milli Futbol Takımı'nın son  oynadığı Malta ve Belçika maçı için kadroya davet edilmesine rağmen, daveti kabul  etmeyen Berkay Özcan ile Almanya'da bir araya geldi.
 
Lucescu, yardımcısı Tayfur Havutçu ile Stuttgart'ta, Berkay Özcan ile  görüştü. Lucescu'nun görüşmede, Berkay'ın yaşadığı sorunları öğrendiği ve genç  oyuncunun Türkiye adına oynayıp oynamamak istediğini sorduğu öğrenildi. Berkay'ın  da Lucescu'ya, sorunların geride kaldığını ve A Milli Takım'da oynamak istediğini  söylediği, görüşmenin olumlu sona erdiği kaydedildi.
 

Tüm Fikstür