Mohamed Salah hakkında soruşturma!

Araba kullandığı sırada telefonuyla ilgilenen yıldız futbolcu Mohamed Salah'ı, kulübü Liverpool polise bildirdi.

14 Ağustos 2018 Salı - 11:52

Liverpool'un yıldız futbolcusu Mohamed Salah hakkında, araba kullandığı sırada telefonuyla ilgilendiği gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.
 
Liverpool'un West Ham United'ı 4-0 mağlup ettiği maç sonrası hayranları tarafından aracının etrafı sarılan Salah'ın seyir halindeyken telefonuyla ilgilendiği, amatör bir kamera tarafından kayıt altına alınmıştı.
 
Merseyside Polis Merkezi'nin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Bir futbolcunun araba kullandığı sırada cep telefonuyla ilgilendiğini gösteren bir video hakkında bilgilendirildik. Konu, ilgili departmana aktarılmıştır. Bilgilendirme için teşekkür ederiz" ifadeleri yer aldı.
 
 
Çok geçmeden söz konusu futbolcunun Mohamed Salah olduğu anlaşılırken, Mısırlı yıldızı polise ihbar edenin ise kulübü Liverpool olduğu ortaya çıktı.
 
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Merseyside ekibinin sözcüsü, "Oyuncumuzla yaptığımız görüşme sonucunda çekilen görüntüleri polis ekiplerine bildirmeye karar verdik. Süreç kendi aramızda yürütülecek olup, ne kulüp ne de oyuncu tarafından başka bir açıklama yapılmayacaktır." ifadelerini kullandı. (ntvspor.net)
 

Etiketler:
Tüm Fikstür