Murat Cavcav: "Farklı kazanabilirdik"

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, Galatasaray galibiyeti sonrası futbolcuları soyunma odasında tebrik ettiğini söyledi.

09 Nisan 2018 Pazartesi - 23:13

Murat Cavcav, 28. haftanın kapanış maçında lider Galatasaray'ı 1-0  mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada,  kadrodaki futbolculara güvendiğini daha önce de ifade ettiğini hatırlatarak,  "Soyunma odasına gittim. Futbolcularla mutluluğumuzu paylaştık. Onlara 'Böyle  oynarsanız kesinlikle kümede kalırız' dedim. Çok pozisyona girdik. Farklı da  kazanabilirdik ama son dakikada gelen golle sahadan galip ayrıldık." diye  konuştu.
 
 
Bu durumda oynanacak maçlarda artık pirim konuşulamayacağını, alınan  galibiyetlerin değerinin ölçülemeyeceğini vurgulayan Cavcav, şunları kaydetti:
 
 
"Çok mutluyuz, bütün camia olarak mutluyuz. Kazanmamız gereken ama zor  bir maçtı ve sonunda galip geldik. Soyunma odasında 'Böyle oynayın kesinlikle  kümede kalırız, böyle oynayın size karada ölüm yok' dedim. Onlara güvendiğimi hep  ifade ettim. Bundan sonrası için de onlara güveniyorum. Bu takımın yeri burası  değil, bu durumun değişmesi gerekiyor. İlerleyen haftalarda kazanarak, üst  sıralara yükseleceğimize inanıyorum."
 

Tüm Fikstür