Mustafa Cengiz: TFF ve TBB'nin yaptığı anlaşmayı çok önemsiyoruz

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) arasındaki iş birliğini önemsediklerini söyledi.

AA 28 Aralık 2018 Cuma - 16:21

Mustafa Cengiz, yaptığı yazılı açıklamada, "TFF ve TBB arasında  yapılan iş birliğini, Türk futbolunun geleceği için çok önemsiyoruz. Başarılar,  sürdürülebilir ekonomik kaynakların doğru kullanımı ile gerçekleşir. Bu proje de  ekonomik kaynakların kullanımı için çok doğru bir model." değerlendirmesinde  bulundu.
 
"Galatasaray olarak, devletimizin önderliğinde, TFF ve TBB nezdinde  yapılan bu önemli girişime ilk adımlarının atıldığı andan itibaren destek  verdik."  ifadelerini kullanan Cengiz, şu görüşlerini paylaştı:
 
"Türkiye çok güçlü bir ülke. Aynı zamanda çok güçlü bir futbol  ülkesiyiz. Bu iş birliğinin, kulüplerimizin gelir gider dengelerini sağlıklı bir  yapıya kavuşturacağını ve (kulüplerimizi) mali açıdan çok daha güçlü hale  getireceğini düşünüyoruz. Payımıza düşen desteği her zaman verdik ve vermeye  devam edeceğiz. Bu girişimin kısa zamanda pratiğe geçirilerek başarılı olmasını  gönülden diliyoruz."
 
  
 
 
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür