Mustafa Denizli: "Takımın isteğinden memnunum"

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, takımın son haftalardaki istek ve konsantrasyonundan memnun olduğunu belirtti.

AA 25 Ekim 2018 Perşembe - 14:55

Deneyimli teknik adam, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada,  ligde her maçın çok zorlu geçtiğini belirterek şunları aktardı:
 
"Bu hafta oynayacağımız maçta grafiğini yukarı çeviren Erzurumspor'la.  Daha önce oynadığımız maçlardan tempo ve hücuma çıkış olarak memnunum. Gol  adetimiz iyi ama neticede onlar iç saha maçlarıydı. Şimdi yeni bir sınav, yeni  bir 90 dakika. Grafiğini yukarı çeviren iki takımın maçı olacak. Futbolseverler  Kasımpaşa'nın 90 dakikalarından keyif alır hale geldi. Bunu devam ettirmek  istiyoruz. Tabii ki bunun yanında alacağımız puanlar da çok önemli. Eğer bir  yerde olmak istiyorsak, kendimize bir hedef koyduysak bunu içeride dışarıda  gerçekleştirmenin çarelerini arayacağız."
 
Futbolcularının idmandaki isteklerinden çok memnun olduğunun altını  çizen Denizli, "Futbolcularımın idman isteklerinden ve maçtaki  konsantrasyonlarından son derece memnunum. Çok kısıtlı bir kadromuz var, gözümüz  gibi sakınıyoruz. Antrenmanlarda birbirlerine olan müdahalelerini hissettiğim  anda oyunu kesiyorum. Herhangi bir terslik olmasın diye. Ümit ediyorum ki devre  sonuna kadar bu durumumuzu muhafaza ederiz." değerlendirmesinde bulundu.
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tüm Fikstür