Obradovic: "Kazanmayı hak ettik"

Beşiktaş Sompo Japan'ı 83-60 yenen Fenerbahçe Doğuş'un başantrenörü Zeljko Obradovic, ikinci yarıda iyi oynayarak maçı kazanmayı hak ettiklerini söyledi.

05 Mayıs 2018 Cumartesi - 16:09

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda  bulunan Obradovic, ilk yarıda istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını  kaydederek, şunları aktardı:
 
"Maçta iki farklı şekilde oynadık. İlk yarıda çok kötü top kullandık.  Beşiktaş Sompo Japan'ın savunmasını iyi okuyamadık. Çok acele atışlar yaptık. Bu  yüzden ilk yarıda yüzdemiz çok kötüydü. İkinci yarı çok daha iyiydi. Maçı  kazanmayı hak ettiğimizi düşünüyorum ama maçın sonucunun doğru olduğunu  düşünmüyorum. Bunu söyleme sebebim Beşiktaş ikinci yarıda ve son çeyrekte çok boş  atış kaçırdı. Baştan sona savaşan bir takım ve bugün yine savaştılar. Beşiktaş'a  karşı iyi oynamak için sabırlı olmak gerekiyor. İkinci yarıda daha iyi oynadık.  Oyuncularımı tebrik ediyorum. Önümüzde iki maç daha var iyi oynamaya devam  edeceğiz. Beşiktaş'ı tebrik ediyorum gerçekten iyi bir takım."
 

Etiketler:
Tüm Fikstür