Okan Buruk: "Önemli olan burada turu geçmekti"

Teleset Mobilya Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk da iki takımın da hücum zenginliği katmaya çalıştığı güzel bir maç oynadıklarını söyledi.

07 Şubat 2018 Çarşamba - 22:15

Özellikle ilk maçı 1-0 kazanarak buraya gelmenin kendileri açısından  önemli bir avantaj olduğunu dile getiren Buruk, şu ifadeleri kullandı:
 
 "Maçtan önce ilk yarıda atacağımız 1 gol bizi çok rahatlatır diye  düşünüyordum. Bunu da ilk yarıda gerçekleştirdik. İkinci golü de çok net bir  pozisyonda yakaladık. 1-1'den sonra özellikle devre arası ve maçın devamında  rakibimizin yaptığı hamleler tabii ki onları hücum anlamında zenginleştirdi. Biz  de yaptığımız hamlelerle rakip kaleye daha rahat gitmeye başladık. 4-5 gol  atabileceğimiz bir maçtı. Çok net pozisyonlara girdik. Gol pozisyonlarını  değerlendirmede sıkıntı yaşadık. Son dakikada bir penaltı golüyle maç berabere  bitti. Önemli olan burada turu geçmekti. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Güzel  bir maç oldu. Kayserispor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Onlar da çok güzel  bir şekilde takımlarını desteklediler. Kayserispor'a ligde başarılar diliyorum."
 

Tüm Fikstür