Okan Buruk'un hakem isyanı!

Teleset Mobilya Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Süper Lig'de Osmanlıspor'a 3-2 yenildikleri maçın hakemi Özgür Yankaya'yı eleştirdi.

26 Aralık 2017 Salı - 1:21

Cezalı olduğu için karşılaşmayı tribünden izleyen Buruk, maçın  ardından hakem Yankaya'ya yönelik açıklamalarda bulundu.
 
Bitiş düdüğü sonrası hakeme tepki göstermesiyle ilgili olarak Buruk,  şunları kaydetti:
 
 "Sırf ben hakeme tepki göstermedim. Maç boyunca oyuncularım da hakeme  tepki gösterdi. Her hafta aynı şeyleri yaşamak bizleri üzüyor. Bizleri kimsenin  üzmeye hakkı yok. Bunu tabii ki hakem hocalarımız, Merkez Hakem Kurulu en iyi  şekilde değerlendirecektir. İnşallah, doğru ve adil şekilde değerlendirme  yapılır."
 
Okan Buruk, 19 puan topladıkları ilk yarıyı ise şöyle  değerlendirdi:
 
 "Lige çok iyi başladık. O performansı sürdürsek, şu anda ilk üçün  içerisinde olma şansımız vardı. Son döneme baktığımızda saha içindeki sonuçlar  iyi gitmedi. Cezalar ve sakatlıklar da bunda etkili oldu. Bugün 15 kişiyle  geldik. Hepsi üst üste gelince seri oluştu. İlk önce takımımızı değerlendirmemiz  gerekiyor. Biz de bunun sorumlusu olarak, takımımızı yukarıya nasıl çekebilirizi  düşünmeliyiz. Çok kötü puan toplamadık. 19 puan çok kötü değil ama başladığımız  seriye göre yüksek puan toplama hedefimiz vardı."
 

Tüm Fikstür