Okay'ın menajeri açıkladı! Beşiktaş...

Trabzonsporlu başarılı futbolcu Okay Yokuşlu'nun menajeri Batur Altıparmak son dönemdeki transfer iddiaları hakkında bir açıklama yayınladı.

09 Mayıs 2018 Çarşamba - 9:07 | Son Güncelleme : 09 05 2018 - 9:13

Trabzonspor'da bu sezon başarılı bir performans sergileyen ve sezon sonunda ayrılması gündemde olan Okay Yokuşlu'nun son günlerde Beşiktaş'a transfer olacağı iddia edilmişti. Okay Yokuşlu'nun menajeri Batur Altıparmak son günlerde Okay Yokuşlu hakkında çıkan transfer iddialarına yanıt verdi. 
 
Trabzonspor'la 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan fakat bu sezon sergilediği başarılı performansla birlikte kulübün yaşadığı ekonomik krizden ötürü sezon sonunda ayrılacağı iddia edilen Okay Yokuşlu'nun, son dönemde Beşiktaş'la adı sıkça anılıyordu. Okay Yokuşlu'nun menajeri Batur Altıparmak'tan transfer iddialarına yanıt geldi. 
 
AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:
 
15 yaşından bugüne kadar temsilcisi olduğum Okay Yokuşlu'nun kariyer planlamasını ailesiyle birlikte karşılıklı fikir alışverişi dahilinde yapmaktayız. Okay'ın bugün gelmiş olduğu konum, doğru seçimlerimizin sonucudur. Bizim dışımızda gelişen görüşmelerin içeriği, kişileri gerçek dışıdır. İtibar etmeyiniz. Saygılarımla Batur Altıparmak 
 
(Futbol Arena)

Etiketler:
Tüm Fikstür