Ömer Güvenç F.Bahçe’yi tanıyamadım
17 Şubat 2017 Cuma


YA ayıp çocuklar.. Vallahi de billahi ayıp. Sakın yanlış anlamayın. Bu serzenişim, sitemim maçı kaybettiğiniz için değil. Kötü hatta çok kötü oynadığınız için. Şu maçı alın evinizde bir izleyin ya! Ve gerçekten ‘Biz bu muyuz?’ diyeceksiniz. Tamam yenilirsiniz, 2-0 hatta 3-0 da kaybedebilirsiniz. Ama bu kadar kötü oynayarak değil. Hiçbir şey oynamadınız arkadaşlar. Düşünün en önemli pozisyonunuz 89. dakikada. O da doğru dürüst bir pozisyon değil. Ancak o kadar kötüydünüz ki bize ona bile pozisyon dedirttiriyorsunuz. Orta sahadaki arkadaşlar neredesiniz? Hani yardımlaşma? Hani forvete destek? Atıyorsunuz topu ileri, eliniz belinizde Sow-Emenike-Lens ne yapacaklar diye izliyorsunuz. Ne yapsınlar ki? Nitekim hiçbir şey de yapamadılar. 
 
ARADA 5 GÖMLEK FARK VAR
 
BAKIN kime yenildiniz! Sizden 3 gömlek altta. Ne 3’ü, 4-5 gömlek altta bir takıma yenildiniz. Adamların golden sonra birkaç tane cılız atakları var o kadar. Gole bakıyorum adam orta sahadan geliyor, ‘Hop arkadaş nereye gidiyorsun?’ diyen yok. Volkan Demirel o topa bir reaksiyon bile gösteremedi. Bana göre bunun nedeni topu son anda gördü. Ama aynı Volkan direk dibinde çok iyi uzanarak bir de gole izin vermedi. 
 
SÖZLEŞSELER BÖYLE OLMAZ
 
BÖYLE bir takıma karşı F.Bahçe’nin üstünlük kuramadığına, nasıl gol pozisyonlarına giremediğine inanamıyorum. Ya arkadaşlar, hepiniz sözleşip ‘Bu maçta kötü oynayalım’ deseniz, inanın bu kadar kötü oynamayı beceremezdiniz. Kusura bakmayın ama çok ruhsuzdunuz.
 
ÖZETLE çok kötü oynayıp, sizden de kötü bir takıma yenildiniz. Ama bunun rövanşı var tabii haftaya Kadıköy’de. Yenilmenize rağmen siz bu rakibi İstanbul’da elersiniz. Eğer eleyemezseniz gerçekten yazıklar olsun size.