20 Mart 2017 Pazartesi


3 gün önce 10 kişi kalmasına rağmen Olympiakos’a 4 gol atan Beşiktaş dün Antalyaspor karşısında bırakın gol atmayı pozisyon bile bulamadı dersek abartmış olmayız. Son zamanlarda Beşiktaş’ın rakip kim olursa olsun bu kadar mahkumiyet içinde oynadığına çok az şahit oldum. Adeta söz birliği etmiş gibi kaleci Fabri dışında sonradan oyuna sonradan giren oyuncular bile çok kötü oynadı. 
 
TABİİ bunlara Fabri’nin yanında çok yürekten oynayan Tosiç’i de katıyorum! Orta sahada yardımlaşma yok, orta sahanın forvete yardımı yok, forvetin gol atma çabası yok, isteği ve arzusu yok. Beşiktaş dün işte böyle şartlarda bir puan aldı. Bu futbolla zaten fazlasını hak etmemişti. 1 puanı öpsünler başlarına koysunlar. 
 
FABRİ’NİN FARKI!
 
ABOUBAKAR yine takım arkadaşlarını 10 kişi bıraktı. Artık yönetim mi Şenol Hocam mı, kim yapar bilmem ama bu futbolcu ile konuşulması gerektiğine inanıyorum. Antalyaspor’un, Aboubakar çıkınca Beşiktaş’tan daha çok gol hevesi ve isteği vardı. Ve Beşiktaş’tan daha çok pozisyona girdi. Eğer son dakikada Fabri o mükemmel kurtarışı yapmasa Beşiktaş o puanı da alamazdı.