Ömer Güvenç Hepiniz birer 'Kartal'sınız!
21 Nisan 2017 Cuma


HELAL olsun size çocuklar. Çok iyi bir takımsınız ama kabul etmek gerekir ki çok iyi bir takımla karşılaştınız ve penaltılarla elendiniz. Hepimize 120 dakika artı penaltılar dahil çok keyifli bir maç izlettiniz. Her şey vardı maçta. Mücadele, atılan ve kaçırılan goller, penaltılar, 10 numara hakem, muhteşem taraftar vardı...
 
NOKTAYI KOYAMADIK
 
MAÇ centilmence başladı ve centilmence bitti. Penaltılardan sonra Lyonlu futbolcuların gidip Beşiktaşlı futbolcuları teselli etmesi inanılmaz bir görüntüydü. Üstün olduğumuz taraflar vardı. Tabii bir ara da ayakta duracak halimizin kalmadığı anlar. Adamların 2 topu direkten döndü ama biz de Talisca, Babel ve Quaresma ile akıl almaz goller kaçırdık.
 
EĞER Fabri’nin kurtarışları olmasaydı maç penaltılara da kalmazdı. Beşiktaşlı taraftarlar ve futbolcular tabii ki üzülmeli. Buraya kadar geldik ama noktayı koyamadık. Ama Beşiktaşlı taraftarlar böyle bir takımları olduğu için, Beşiktaşlı futbolcular da böyle taraftarları olduğu için gurur duymalılar. 
 
ÖZETLE baştan sona kadar, penaltıların sonuna kadar hop oturduk hop kalktık. Bir futbol maçında neler olması gerekiyorsa onları yaşadık. Canınız sağ olsun Kartallar! Yüreğinize ayağınıza sağlık.