18 Mayıs 2017 Perşembe


90 dakika artı, uzatmalar artı, penaltılar... Futbolun içinde olan sertliğin dışında vur kır olmayan, vakit geçirmek için yatıp kalkmayan, maç penaltılara kalsın düşüncesiyle oynamayan, mücadelesi bol, golleriyle de birlikte keyifli bir maç izledik. 
 
MAÇA 2 takım futbolcuları da temkinli başladı. 1-1’den sonra daha da keyifli bir maç izledik. Beklenen gol Başakşehir’den geldi. Emre’nin güzel vuruşu yüzde 50 Volkan, yüzde 50 de zeminin etkisiyle birlikte skoru 1-0’a getirdi. Sow’un golünde Lens’in asisti mükemmeldi. Volkan sağdan çok güzel ortalar yaptı. Eğer RvP iyi vursa belki de maç penaltılara kalmazdı.
 
BEN Holmen’in attığı golün yarısını asisti yapan Pektemek’e yazarım. Bu golden sonra her 2 takımın gol atma çabaları daha da arttı ve hemen Ozan’ın eşitliği sağlayan golü geldi. Üstüne basa basa söylüyorum, kalesinde devleşen Volkan Demirel olmasa maçın penaltılara kalma ihtimali yoktu.
2 çift lafım da Cengiz’e. Yapma güzel kardeşim. Olmadan oldum havasına sakın girme. Senin gibi futbolcular çok zor çıkıyor, bu şansını kullan gözünü seveyim.
 
BURADAN  her 2 takım futbolcularına uykusuz ama keyifli bir gece geçirttikleri için teşekkürler.