08 Temmuz 2017 Cumartesi


FİKRET Orman’ı Beşiktaş Başkanı olduktan sonra değil, tribünlerde hasta Beşiktaşlı taraftar olduğu Fikret Orman’dan beri tanıyorum! Adam Beşiktaş gibi büyük bir kulübe başkan oldu. Şampiyonluklar kazandırdı daha da önemlisi bırakın yapılmasını, ‘yıkılması için kazma bile vurulamaz’ denilen dünyanın en güzel statlarından biri olan Vodafone Park’ı (Yönetimle beraber) yaptı! 
 
KISACASI tüm bunlara rağmen hiç burnu havada olmadı. Hep, ‘ben değil biz yaptık’ dedi. Özetle tribündeki Fikret Orman ile başkan olan Fikret Orman, çizgisini hiçbir zaman bozmadı. ‘Feda’ ile başladı, ‘Gururlan’ ve ‘Efendi’ ile devam etti... Ve bu sezon da ‘Vefa’ dedi! Hepsi güzel. Benim favorim ‘Efendi’ idi. Ama şimdiki favorim Vefa!
 
YİĞİDİN HAKKI...
 
BAŞKAN, Vodafone Park Stadı’nın güvenliğinden sorumlu Emniyet Müdürü, güler yüzlü, güzel kalpli, olaylara sopa ile değil güler yüzü ile müdahale eden ve çözüm bulan ve de o hain o kalleş saldırıda hayatını kaybeden Vefa Müdürün adını verdi bu sezona! 
 
BRAVO başkan, helal olsun sana! Vefa Müdür bunu fazlasıyla hak etmişti. Başkan da vefanın sadece bir semt adı olmadığını gösterdi ve yiğidin hakkını verdi. Tebrikler teşekkürler başkan! Sen de nurlar içinde yat Vefa Müdürüm... Her maçın öncesinde Senin de katıldığın, Ahmet Ateş’in de yer aldığı üçlü sohbetlerimizdeki bol muhabbeti, güzel sohbetleri hiç unutmayacağım.