Ömer Güvenç Kartal’dan gol ve futbol şov
26 Şubat 2018 Pazartesi


4 GÜN önce B.Münih’e farklı yenilen Beşiktaş dün F.Bahçe karşısında özellikle 2. yarıda futbol ve gol şov yaptı. Maçın başında yedikleri gol Kartal’ın moralini bozmamış, takımı aksine daha da hırslandırmıştı. 2. yarıda siyah-beyazlılardan kusursuza yakın bir performans izledik. Hele atılan 3 gol vardı ki; versinler elinize kağıt-kalemi, bu golleri çiz desinler, çizemezsiniz. 
 
VIDA sanki uzaydan gelip kafayı çaktı. Quaresma’nın attığı golleri ne kadar güzel Türkçe bilirseniz bilin, ne kadar anlatımınız kuvvetli olursa olsun, anlatamazsınız. Sağ ayağının dışı, örümcek aldı. Sol ayağının içi tavana çakıldı. 
 
ÖZGÜVEN TAVAN YAPTI
 
TABİİ ki maçın baş aktörü Quaresma’ydı. Ama inanılmaz koşan, hiç tahmin etmediğim şekilde defansın göbeğinde mükemmel oynayan Medel’i, bindirme üstüne bindirme yapan Gökhan’ı, girdikten sonra “Ben asist de yaparım” diyen Negredo’yu da unutmamak lazım.
 
DÜN bana göre tüm Beşiktaş takımı yıldızdı. Hem 3 puanı kazandı hem de kaybolmaya başlayan özgüveni tavan yaptı... Ve Beşiktaş “Hooopp, yarış Beşiktaş’sız olmaz” dedi. F.Bahçe’ye gelince... Aykut hocanın takımını 2. yarıda Beşiktaş ceza sahasında çok az gördük.