14 Nisan 2018 Cumartesi


ÖNCE Alanya, sonra Göztepe.. Dün de Teleset Mobilya Akhisar.. Beşiktaş şampiyonluk yolunda tam gaz gidiyor. Kendisi kazanıyor, rakiplerinin de puan kaybetmesini bekliyor. Zaten yapacak başka bir şeyleri de yok. Siyah-beyazlılar dünkü karşılaşmanın mutlak hakimiydi. Her dakikasında üstündüler. Dün Beşiktaş’ın golcü oyuncusu Anderson Talisca durdu ama Babel sahneye çıktı. Adeta birbirinin kopyası 2 gol attı. 
 
MEDEL ve Atiba görevlerini yerine getirdiler. Ama çok ekstra işer yaptılar mı, hayır. 5 haftadır oynayamayan Quaresma istekli ama etkisizdi. Negredo golü attı. Fırsatçılığını alkışlamak gerekir ama Negredo bu golü kendisine armağan eden Teleset Mobilya Akhisar savunmasına da teşekkür borçlu. Beşiktaş savunmasının göbeğinde oynayan 3-4 tane oyuncu var. Ama en uyumlu çift Pepe ve Tosic. 
 
AKHİSAR ÇOK KÖTÜYDÜ
 
AKHİSARSPOR kendi sahasında belki de en kötü futbolunu oynadı. Özellikle defansı çok uyumsuz ve kötüydü. Kısaca Beşiktaş, Akhisarspor deplasmanında güle oynaya 3 puanla döndü ve şampiyonluğun en büyük favorilerinden olduğunu gösterdi.