24 Nisan 2018 Salı


ZİRVE yarışındaki Başakşehir, G.Saray ve Beşiktaş kazanmış... Dün de F.Bahçe kazandı. “İnadım inat, şampiyon olurum veya olmam ama bu işin peşini bırakmayacağım” dedi adeta... Kanarya maça hızlı, istekli ve coşkulu başladı. zaten 20’de de 2-0 yaptı. 
 
AATIF’ın golü çok güzeldi. Peki çok mu iyi oynadı? Hayır. Ama iyi oynamasa da ben bu Aatif’ın futbolculuk karakterini çok seviyorum. Elinden geleni yapıyor. 2-0’dan sonra Skrtel’in büyük hatasında Antalyaspor golü buldu. 44 ve 45. dakikalarda son vuruşlar ve paslar isabetli olsa F.Bahçe bir anda 4’ü bulurdu. 
 
‘AL DA AT’ DEDİ!
 
62’DE golü atan Giuliano’ydu ama “Al da at” diyen Dirar’dı. Valbuena oyuna girdi, şık da bir gol attı. Sonra da vücut dili bir şeyler söyledi. Adres zannederim Aykut Kocaman’dı! Ve vücut dili şunu da söylüyordu: “Ben bu takımda her zaman oynarım.” Yalan da değil!
 
F.BAHÇE dün farklı kazandı. Fark daha da artsa kimse kusura bakmasın, ben bir futbolsever olarak F.Bahçe’nin oynadığı futboldan keyif almıyorum. F.Bahçe’nin dün alkışlanacak tek yönü Antalyaspor’a bir tek gol pozisyonu dahi vermemesiydi. Ve F.Bahçe, Antalyaspor karşısında çok da gol pozisyonu buldu. 
 
YILLARCA milli takım forması giymiş, milli takımı dünya 3.’sü yapmış Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e bu kadar hakaret, bu kadar küfür neden, bir anlam veremedim doğrusu...