16 Mayıs 2018 Çarşamba


BİZİM başkan biraz dangıl dunguldur. Doğaldır, samimidir, açık sözlüdür, en son söyleyeceğini en önce söyler, sözünü esirgemez, hesapsız-kitapsız konuşur. LAZ İŞTE... Ama çok iyi bir Beşiktaşlı’dır. Allah rahmet eylesin babadan (Kadir Orman) Beşiktaşlı’dır. Hatası var mıdır çooook ama yanlışları ve doğrularını terazinin kefesine koyarsak, doğruları, yanlışlarını vın diye sollar. 
 
NELERİ doğru, neleri yanlış diye saymaya kalksam sayfalar yetmez. Ama en son doğrusu Beşiktaş Kulübü’nde başkanlık yapmış Yıldırım Demirören, 2. başkanlık yapmış Hüsnü Güreli, yönetimde bulunan Cengiz Zülfikaroğlu, Mete Düren, Alaattin Aytaç ve Erhan Kamışlı’nın kulüpten ihraç edilmesi söz konusu olunca Fikret başkan, şiddetle karşı çıkmış ve genel kurula ‘Bu arkadaşlar sizin oylarınızla seçildi, oylarınızla da gitmedi. Zamanında Beşiktaş’a yıllarca hizmet etti. Bu arkadaşların ihracını, uygun bulmuyor, oylanmasına bile  karşı çıkıyorum’ dedi ve konuyu kapattı.
 
HEPSİ İYİ BEŞİKTAŞLILAR
 
HAKİKATEN bu arkadaşlar, dostlar ne yaptı da akla, mantığı sığmayan ihraçları kafalardan geçti. Hizmet ettiler... Onların da yanlışları, doğruları oldu ama onlar da çok iyi Beşiktaşlı. Bırakın ihracı, oylanması bile çok ayıp olurdu. Fikret başkan ve genel kurul bu ayıba dur demesini bildiler. Bir kez daha bravo başkan ve genel kurul...