05 Ağustos 2018 Pazar


ŞU anda transferde bırakın fırtınalar kopmasını, yaprak bile kıpırdamıyor. 3 Büyükler dahil, kimsenin transfer yapacak parası yok. Alıp, satmadıktan sonra ‘Ben cebimden veriyorum’ desen de alamazsın. Çünkü UEFA ensenizde. Onun için takımlar almaktan çok satmanın derdinde. Beşiktaş da ‘Kimi alayım demiyor’, ‘Kimi satarım?’ diyor. 
 
Kaleci Fabri gitti. Her nedense Beşiktaş’ta bir telaş, bir panik.. Buna hiç gerek yok beyler. Tolga Zengin en az Fabri kadar iyi kalecidir. Kaleciliğinin yanında adamdır. Milli takım ve Beşiktaş’ın kalecisiydi. Fabri geldikten sonra kulübeden çıkamadı. Hiç mırın, kırın ettiğini duydunuz mu? Hiç kulis yaptığını duydunuz mu? Beşiktaş gol attı, kulübeden ilk fırlayan, en az gol atan kadar sevinen Tolga’ydı. İddia ediyorum... Hep beraber de göreceğiz. Gökhan Töre ve Oğuzhan’ın yanında Tolga da bu sezon Beşiktaş’ın en iyi transferi olacaktır.
 
UTKU DENEYİMSİZ
 
PEKİ tek Tolga yeter mi? Yetmez.. Utku var diyeceksiniz.. Mayası iyi bir kaleci. Ama hemen karşımıza tecrübe çıkıyor. Bu işin cezası var, sakatlığı var, hastalığı var, formsuzluğu var.. Hedefleri olan takımın kulübedeki kalecisi de en az 1. kalecisi kadar iyi ve tecrübeli olmak zorundadır. Demek istediğim bu olumsuzlukları göz önünde bulundurursak Beşiktaş’ın iyi bir kaleciye daha ihtiyacı var.