Ozan Tufan resmen Aytemiz Alanyaspor'da!

Aytemiz Alanyaspor, Fenerbahçeli Ozan Tufan'ı kadrosuna kattığını açıkladı.

05 Ocak 2019 Cumartesi - 15:38 | Son Güncelleme : 05 01 2019 - 17:07

Fenerbahçe'nin milli oyuncusu 23 yaşındaki Ozan Tufan, Alanyaspor  yönetimi ile el sıkıştı.
 
Anlaşma haberi, kulübün sosyal medya hesaplarından "Aytemiz  Alanyaspor'umuza hoş geldin Ozan Tufan" açıklamasıyla duyuruldu.
 
FENERBAHÇE DE AÇIKLADI
 
Kulübümüz, yapılan görüşmeler sonucu Ozan Tufan’ın kiralık olarak transferi konusunda Aytemiz Alanyaspor ile anlaşma sağlamıştır.
 
Oyuncumuz Ozan Tufan bu sezon sonuna kadar Aytemiz Alanyaspor takımı için mücadele edecektir.
 
Futbolcumuz Ozan Tufan’a başarılar diler, kamuoyunun bilgisine sunarız.
 
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş
 
RESMİ İMZAYI ATTI!
 
Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Ozan'ın imza töreninde yaptığı açıklamada,  devre arasındaki ilk transferlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
Son haftalarda Ozan'ın transferde konuşulan bir isim olduğunu ifade  eden Çavuşoğlu, "Kariyeri belli. Alanyaspor'umuza çok şey katacak. Bu yüzden de  transfer ettik. Taliplerinin olmasına rağmen bizi seçtiği için teşekkür  ediyorum." dedi.
 
Ozan'ın sezon sonuna kadar Alanyaspor forması giyeceğini vurgulayan  Çavuşoğlu, devre arası transferlerinin arkasının geleceğini belirtti.
 
Ozan: "Futbolu çok özledim"
 
Alanyaspor'da kiralık olarak forma giyecek Ozan Tufan ise  transferinden dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.
 
Alanyaspor'a transferi konusunda Hasan Çavuşoğlu ve teknik direktör  Sergen Yalçın'a teşekkür eden Ozan, şunları kaydetti:
 
"Devre arasında, 5-6 aylık bir süreçte beni kendi aralarında görmek  istedikleri için teşekkür ediyorum. Başkanımın ve hocamın beklentilerini  fazlasıyla karşılayacağımı belirtmek istiyorum. Futbolu çok özlediğimi, uzun  süredir oynamadığımı, futbola hasret olduğumu buradan duyurmak  istiyorum.  Kendimi bu süreçte psikolojik ve fiziksel olarak iyi hazırladığımı düşünüyorum.  Bunu sahaya yansıtacağım ve bunun da Alanyaspor'a yansıyacağı düşüncesindeyim. En  iyi yerlere geleceğime inanıyorum."
 
Alanyaspor taraftarlarına ilk mesajı, oynayacağı ilk maçta güzel bir  şekilde vereceğini vurgulayan Ozan, "Gönlüm, içim rahat. Onlar da rahat olsunlar.  İyi bir destekle güzel yerlere geleceğimizi düşünüyorum." ifadesini kullandı.
 
Ozan Tufan, Alanyaspor'un alt sıralar değil üst sıralarda olması  gerektiğini, elinden geleni yapacağını sözlerine ekledi.
 
  
 
 
  
 

Etiketler: ozan tufan
Tüm Fikstür