Özdeş'ten Trezeguet transferi açıklaması

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, zor bir deplasmanda kazandıkları için mutlu olduklarını belirtti.

05 Mayıs 2018 Cumartesi - 22:33

"Geçtiğimiz iki hafta kaybetmek belki hedef olarak belirlediğimiz ilk  5'ten bizi uzaklaştırmıştı. Sadece matematiksel bir iddiamız söz konusuydu. Bugün  burada oyuna iyi başladık, istediğimiz oyunu oynadık, golü de bulduk. Önde  kaybettiğimiz topta arkayı paylaşamamak golü yedirdi. Daha sonra 2 gol bulduk.  Attığımız her golden sonra oyunumuz daha da bozuldu. İlk yarı belki de birkaç  maçta vermediğimiz kadar pozisyonlar verdik. Devreye de berabere girebilirlerdi,  net gol pozisyonlarını değerlendiremediler. Maçın ikinci yarısında topun bir o  bir bu kalede olmasının Trabzonspor'un işine geleceğini oyuncularımla paylaştım.  Topa sahip olarak oynamak ve takım boyunu kısa tutmak, her iki yöne eşit oynama  çabası bizi daha güvenli oynattı. İyi oynayarak 3 puan kazandık. Oyuncularımı  kutluyorum, Trabzonspor’a da kalan maçlarında başarılar diliyorum."
 
Özdeş, Trezeguet'in satın alma opsiyonunun kullanılıp  kullanılmayacağına yönelik sorulan soruya ilişkin olarak ise, "Satın alma  opsiyonu bizde. Kulübümüz bu opsiyonu kullanacaktır. Süresi daha var." dedi.
 
Hakem Ümit Öztürk'ün yönetimine ilişkin bir soru üzerine de Özdeş, "  İki takım için de tartışılacak kararlar verdi. Ümit hocanın iyi niyetinden asla  şüphe etmem. Geleceğin en iyi hakemlerinden biri olacak. " diyerek sözlerini  tamamladı.