Özdilek: "1 puan bizi memnun etti"

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek Akhisar'a kazanmak için geldiklerini ancak aldıkları 1 puanın da değerli olduğunu ifade etti.

03 Kasım 2018 Cumartesi - 19:38

Akhisarspor'un hem ligdeki hem de Avrupa'daki yoğun maç trafiğinden  ötürü fiziksel olarak yorgunluk yaşayacağını tahmin ettiklerini belirten Özdilek,  "Maç bizim bizim lehimize doğru başladı. Dengeli bir oyunla güzel bir gol bulduk.  Golü bulduktan sonra oyun kontrolü elimizden çıktı, doğal olarak rakip  oyuncuların baskısı bizi pas hatalarına yönlendirdi." dedi.
 
Özdilek, müsabakanın ilk yarısında neredeyse rakiplerine hiç pozisyon  vermediklerine işaret ederek şöyle konuştu:
 
"İkinci yarı başlarken 60. dakikadan sonra fiziksel zafiyeti  görecektik, bunu oyuncularıma söyledim. Oyunda da böyle oldu 2. golü bulamadık.  Doğru yoldayız, kolay kaybetmiyoruz ama kazanma alışkanlığımızı biraz daha yukarı  taşımalıyız. Önümüzdeki iki maçı evimizde oynayacağız bunları kazanıp emin  adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Deplasmanda rakip olarak gördüğümüz takımdan  bir puan almak bizi memnun etti ama 3 puanla da dönebilirdik. Hiç yoktan bir puan  bizim lehimize, diye düşünüyorum."
 

Etiketler:
Tüm Fikstür