Öztürk: "Güzel maç oldu diyemeyeceğim"

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, eksik oyuncularına rağmen Fenerbahçe maçında alınan bir puanın kendileri için iyi olduğunu söyledi.

24 Aralık 2018 Pazartesi - 23:12

Öztürk, takımının kendi sahasında Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldığı  maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, iki tarafın da elinden geleni  yaptığını ifade etti.
 
Rakibi biraz daha geride karşıladıklarını belirten Öztürk, "Güzel maç  oldu diyemeyeceğim. Sonuçta puanları paylaştık. 4'ü cezalı 2'si sakat toplam 6  ilk 11 oyuncumuz eksikti. Normalde bir puana hiçbir zaman sevindirici bakmam ama  bu şartlarda bizim için iyi oldu." diye konuştu.
 
Öztürk, Türk futbolunun içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle az  maliyetli, çok verim veren, düzgün karakterli oyuncularla yola devam edilmesi  gerektiğini kaydetti.
 
Başkan Öztürk, ilk yarıdaki performanslarıyla ilgili bir soru üzerine,  "Oyuncular gereksiz bir strese girmesin diye 'Hedefimiz Avrupa' demek  istemiyorum. Ancak elimizden geleni yapacağız. Şimdiye kadar da öyle yaptık ve  geldiğimiz yerden memnunuz." "
 
  
 

Etiketler: Ali Şafak Öztürk
Tüm Fikstür